Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 van a gépemen a...

Windows 7 van a gépemen a frissítéseket érdemes telepítsem?

Figyelt kérdés
Valaki mondta h tök felesleges csak az is a helyet foglalja mondjuk amikor xp volt a gépemen akk az is nem volt 1 másfél évig soha frissítve most meg windows 7et használok gondoltam megkérdezem. Szerintetek bekapcsoljam?
2011. jún. 21. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*telepíteni
2011. jún. 21. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
én szoktam frissíteni, de arra állítottam, hogy szóljon, hogy ha van frissítés, de én döntöm el, hogy letöltse és telepítse... :) a lényeg, hogy a KB971033 -as kóddal ellátott frissítés elől vedd ki a pipát, ert az azt csinálja, hogy kilövi az aktivátort, és rinyálni fog a win7-ed ,hogy nem eredeti... :) Persze, csak ha tényleg nem eredeti... :)
2011. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aha
2011. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Használd a legújabb DAZ féle loadert! Kompatibilis az SP1 -el és átmegy a KB971033 eredetiség ellenőrző hotfix minden változatán. ;)

Amúgy igen, mindenképp érdemes használni a Windows Update -t!

2011. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!