Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondana valaki olyan archiváló...

Mondana valaki olyan archiváló programot, amivel nagyon össze lehet tömöríteni fájlokat?

Figyelt kérdés
Tegnap op.rendszereket kerestem, mikor találtam egy 9.0 mb-os winxp6in1(super compress).rar nevû fájlt. Méretébôl ítélve nem lehet hogy oprendszer, de letöltöttem, és mikor megnyitom, látom hogy a tartalma egy 3.5 GB-os ISO volt. A radiation 38800 %-os volt. Eléggé megtetszett a dolog. Szóval tudnék valahogyan én is csinálni ilyet?
2011. jún. 21. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális fájllal sehogy, ezek a fájlok, amiket találtál, csak arra vannak, hogy idegesítsék vele a jónépet, van bennük egy olyan, használhatatlan fájl, ami csak azonos karaktereket tartalmaz, ezt bármelyik tömörítő le tudja annyira tömöríteni (hiszen csak a karaktert magát, illetve annak számát kell letárolni).

A legjobb veszteségmentes tömörítési eljárás a 7zip.

2011. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bzip2
2011. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor azért volt, hogy kiírtam a cd-képfájlt, és újratelepítésnél hibaüzenet jött ki. Szóval akkor az csaltak a köcsögök!
2011. jún. 22. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!