Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik (működő) Mac OS X...

Létezik (működő) Mac OS X 10.6 (vagy újabb) emulátor Windows 7 x64-re?

Figyelt kérdés

Torrent oldalakon találtam ilyesmiket, de a kommentekből ítélve nem bizti hogy működnek...

Használt valaki már ilyen emulátort? Nekem kéne! És légyszi ha tudtok letöltő linket akk küldjetek! Köszi! :)


2011. jún. 22. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd át az emulátor fogalmát először. és van olyan verzió, amit feltehetsz pc-re, és 10.6.6-os
2011. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmi szerintem nem létezik, legalábbis modern. VirtualBox-ra tudsz rakni igazi OSX-et, ha elég ügyes vagy. Ez a legjobb, mait el tudsz érni. Esetleg egy hackintosh még szóba jöhet, de az nagyon macerás.
2011. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a virtualbox nem támogatja már, az apple felhasználási feltéteéi miatt -legalább is ezt olvastam-. nekem van 10.6.6-os pc-re, és működik, csak a hng, meg a hálókártyát kéne megcsinálni.
2011. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


10-20 ezerért lehet kapni ilyen gépet, amire fel lehet rakni leopardot is, 10.5 (), nem simán, hanem egy .list fájl módosításával... amúgy meg vegyél egy mac gépet ha mac os x re vágysz.., vagy google: mac os x snow leopard for pc universal, és az felmegy szinte minden vasra, csak legyen sse3 támogatás

2011. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!