Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik video szerkeztő program...

Melyik video szerkeztő program lenne jó?

Figyelt kérdés

Valami egyszerűen kezelhető kéne ne foglaljon tól sok helyet max100mb

olyasmire gondolok mint a régo sonykon a videodj ahol lehe kivágnirészeket meg összevágnivideokat...


2011. jún. 22. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy betűszerkesztő sürgősebb lenne........
2011. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az lehet régi német billem van amin a betűk még véletlenül sem a helyükön vannak és még némelyik nem is máködik bocsi mindenkinek de most csak ez van:D
2011. jún. 22. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Pl.: Jó a Windows Movie Maker, Windows Live Movie Maker (bár az kevesebbet tud, mint a másik, de jó megosztásra), ha Windowsod van. Lehet amúgy pl.: Sony Vegas pro. <- utóbbit nem ismerem csak láttam vele pár igen jó videót. De az a neve alapján fizetős.
2011. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a moovie makerrel lehet kivágni részeket?

köszi a választ

2011. jún. 22. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha "köszi a választ van", akkor én nem tudom mi van, de IGEN. Lehet kivágni részeket, meg feliratozni, stb...

Pl azzal próbálok összehozni (képekből) egy bénább rajzfilmet. De ahhoz viszont a régi Movie Maker kell (Win7-hez 6.0 - valami nem hivatalos, de jól működő átkódolt változat).

2011. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ezt is köszi:D

azért köszöntem meg az előző válaszokat mert anyukám ezt tanította:D

sok sikert a filmedhez

2011. jún. 25. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi a siker kívánást, én arra értettem, hogy nem tudom, hogy mi van, hogy megnézed-e még a kommentet, mert én akkor szoktam írni, ha már nem nézem meg.
2011. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha látom, hogy írt valaki általában megnézem
2011. aug. 15. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
annak örülök, főleg, hogy ennyire gyorsan megnézted :)
2011. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
gyors vagyok mint a villám:D
2011. aug. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!