Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy ilyen videót szeretnék...

Egy ilyen videót szeretnék csinálni, na de hogyan? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=rHDxkTQ15Kc&NR=1


szóval, gondolom sok sok kis videóból van ez összevágva, de melyik programmal lehetne ezt megcsinálni,?

és ha valaki tud akkor belinkelne valahonnan egy olyan videót ahol ezt meg is mutatják, hogy hogyan lehet összevágni stb..?

előre is köszi <3 :)


2011. jún. 23. 04:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet nem nehéz csinálni,csak előtte több hétig kell tanulnod és gyakorolnod a vidikészítést,mert ez egy-két nap alatt nem fog menni.
2011. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem :) ezzel teljesen tisztában vagyok, ezért is jönne jól egy oktató videó is, de ha nincs akkor gyakorolgatok.. :)


a program nevét nem tudod véletlen? :S


köszi a választ :)

2011. jún. 23. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vidóösszevágásokhoz az Ulead Video studio 10 Plus with Extras-használom.Lehet van újabb verzió is de ezt tudtam letölteni még anno full verzióban.Efekteket is lehet tenni a vidibe meg szöveget is meg zenét stb stb.aranyos kis progi.
2011. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszii :) ment a zöld kéz :D:D
2011. jún. 23. 09:13
 5/5 A kérdező kommentje:
letudnád írni, hogy honnan töltötted le? előre is köszi :)
2011. jún. 24. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!