Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy tovább a Win 7...

Miért nem megy tovább a Win 7 telepítése? Pls help! (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltam először telepíteni a win7-et de egy áramszünet megzavarta , és törölte a BOOTMGR-t. Tegnap sehogy sem indította el a telepítő CD-t . MA reggel valami csoda folytán elindult. Minden ment ahogy kell kiválasztottam az országot meg a nyelvet, utána azt írta ki hogy : " A telepítő indul " . Ezt reggel 6kor írta ki és még most is ezt írja . Meddig hagyjam még bekapcsolva így ?

Ha kikapcsolom megint elromlik ? Kérlek ha tudsz segíts. Előre is köszönöm.


2011. jún. 23. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert törlődött a BOOTMGR. Valószínüleg ennek hiánya okozza a gondot. Vegyél egy másik Win 7 telepítő lemezt, mást nem tudok mondani.
2011. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 c:\ ***** válasza:

Lehet, hogy hülye kérdés, de ugye a Win7 DVD-ről próbálsz bootolni, nem a merevlemezről...


A DVD-ről nehezen törlődik le bármi is.


BIOS-ban be van állítva, hogy DVD-ről akarjon bootolni?

2011. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma elvittem 4 informatikushoz akik megmondták , hogy nem volt rendesen bekötve a CD lejátszó mert érintkezési hibás.

Köszi a válaszokat.

2011. jún. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!