Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne egy zenére...

Hogyan lehetne egy zenére beállítani kb.3 percenként, hogy szóljon egy gong hang? Milyen programmal és formátumban lehetne ezt megoldani? Aki csinált ilyet légyszi segítsen. Kö sz ön öm

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem teljesen. Egy plusz hangsávot szeretnél a zenére rakni ami abból áll, hogy bizonyos időközönként a gong-gong (Az milyen?) hang szólaljon meg?
2011. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gong egy hangszer, amúgy jól értetted. Ha jobban érthető, akkor úgy írom, hogy megy egy relaxációs zene és abban kéne megszólalnia az elejétől a végéig egy "harangnak". Mp3-ban gondolom meg lehetne csinálni, csak nem tudom hogyan .. K ö szi a segítséget előre is.
2011. jún. 23. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben, ha van róla hangmintád, akkor sima movie maker-el meg lehet csinálni, ha nincs, akkor nem tudom.
2011. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy meg lehet, de hogyan, melyik programmal és opcióval? ...
2011. jún. 23. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl: Windows Movie maker. Alap program win xp esetén. Cak simán betöltöd a hangfájlt és ott alul van egy csík, az a zenéd. Betöltöd mellé a gong mintát és úgy rakod alá, ahogy tetszik. Fontos: Ne rá rakd, hanem alá, vagy fölé, mert fontos, hogy a gong nem a zene halyet, hanem vele párhuzamban szóljon.
2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!