Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak a Sony Vegassal?

Mit csináljak a Sony Vegassal?

Figyelt kérdés
Letoltottem a Sony Vegas pro 9-et, es azert nem a pro 10-t mert az nem tudom...hosszu sztori...De az a gond, hogy nem tudom hasznalni, mert instalaltam, mindent megcsinaltam amit lehet, de aztan kihozta h az ingyen hasznalat lejart, vegyem meg a programot.Ez most miert van?Nem tudom ingyen sehogy hasznalni?
2011. jún. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert egy fizetős program, és amit te letöltöttél az trial. Súgok valamit: crack. Ha ez nem jut el az agyadig akkor inkább vedd meg.
2011. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs, de nem vok informatikus, csak egy gyerek, aki szeretne videokat kesziteni, mondjuk a kedvenc sztarjairol, vagy baratairol, es ez a legjobb program amirol hallottam.
2011. jún. 23. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
a masodik valaszolonak koszi...
2011. jún. 23. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs de ha nem tudsz warezolni, akkor miért nem veszed meg a programot?! Valakinek verejtékes munkájába került hogy elkészítse...
2011. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert 13 eves vagyok, es nincs fizetesem...
2011. jún. 23. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha valami kell és nem ingyen van akkor ellopod?
2011. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!