Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A haverommal játszani szeretné...

A haverommal játszani szeretnénk Minecraft-on ketten és a hamachi nevű programmal de én wifivel fogom a netet ott azt írja ki hogy van internetelérés a nyilvános hálózatnál meg nincs internetelérés ezt hogy lehet megoldani? =/

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 10:02
 1/6 KnYghT ***** válasza:
a hamachi csak helyi kapcsolatot hoz létre a két gép között internetmegosztás nélkül ezért tapasztalod ezt a jelenséget ugyanis kifejezetten hálózati játékra van kitalálva hogy úgy viselkedjen mintha összeülnétek egy szobában és összekötnétek kábellel a gépeiteket internet nélkül
2011. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom eddig oké de nagyon sokszor azt látja csak hogy egy helyben állok és nem csinálok semmit ez miért van? és meg lehet valahogyan javítani?
2011. jún. 25. 10:17
 3/6 KnYghT ***** válasza:

túl nagy a pinged ezt úgy tudod javítani hogy minden olyan programot leállítasz ami internetkapcsolatot használ

(pl. msn skype utorrent stb.)

2011. jún. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha értem köszi a választ ! :D
2011. jún. 26. 08:54
 5/6 A kérdező kommentje:
de így sem jó ... így sem mozgok neki :S akkor ez mi? minecraft-server nevű programmal indítom a szervert
2011. jún. 26. 09:57
 6/6 KnYghT ***** válasza:
nem tudom hogy milyen sebességű interneted van de akkor kérd meg a haverodat hogy nézze meg a pingedet akkor amikor te csinálsz serverrt aztán cseréljetek csináljon ő server-t és csatlakozzon rád ha neki gyorsabb a nete mint neked akkor mindenképpen ő legyen a szerver
2011. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!