Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki (akinek nincs rá...

Valaki (akinek nincs rá szüksége) az adna nekem World of Tanks prómóciós kódot (a PC GURU legfrissebb számában van benn)?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne, mivel ebben a játékban extrém lassan lehet fejlődni annak aki nem fizet elő nekik, így mindig azok jönnek ki jól akik fizetnek. Én már hosszú ideje játszok ezzel a játékkal (1000 csata felett) és alig bírok fejlődni. Légyszi küldjétek el a kódot az e-mail címemre: rockerkrisz@gmail.com. Előre is köszönöm!
2011. jún. 24. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ingyenesek és nekem mind2 működött nekem, de felelősséget azért nem vállalok.


[link]


Itt pedig regisztrálj(ingyenes) fenn a Joinon és az e-mailedre küld egy kódot amivel be tudsz lépni az oldalra. Lépj be majd az oldalt lévő Get Key gombra menny ott kiad majd egy zöld ablakot annak az alsó részében ott lesz a kód. Azt meg a WOT honllapján lévő profilodban bemásolod és kész.


[link]

2011. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!