Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal megoldható...

Milyen programmal megoldható és melyik a legkönnyebb árnyékolni pl. : az arcot ahol nagyon világos vagy a bőrt szépíteni?

Figyelt kérdés
Már sok jófajta programmal próbálkoztam de nem megy sajnos! És ha lehet pontról-pontra kéne leírás!
2011. jún. 25. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerübb talán a Picasa. Telepíted, de ez után nem szabad engedni -egyenlőre- azt, hogy átnézze a merevlemezt képek után kutatva. megkeresed az általad javítani kívánt képet, jobb gombbal kijelölve a listából kiválasztod a Picasa megjelenítőt, ekkor találsz egy olyan rész alul, hogy "a kép szerkesztése". Katt erre. A következő lépésben már megtalálod az oldalpanelen az eléggé egyértelmű megoldásokat a kép javítására. Sokszor elegendő a " jó napom van" funkció, de a tónusok megváltoztatásához a finomhangolásra is szükség lehet. Az eredeti képet nem tudod elrontani, hiszen azt másolatként tárolni fogja.
2011. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem le van töltve de , hogy állítsam be , hogy ne nézze át a képeim meg ilyesmi?

2011. jún. 25. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A telepítés után megkérdezi, hogy hol keressen fájlokat. Itt be lehet állítani, hogy csak a dokumentumok képek mappájában nézzen körül ( Picasa 3 ). Ha nem használsz külön képnézegetőt (adobe starter) akkor érdemes ráereszteni a rendszerre, igaz elég sok időt vesz igénybe. Még egyszer azt tanácsolom, hogy a képet a társítás segítségével a Picasával nyisd meg, majd utána a lenti sávban a szerkesztéssel tudod módosítani a képet.
2011. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy a program természetesen rögzíti az egész mappát, amiben a szerkeszteni kívánt kép megtalálható. Ezt a Picasa által kitett ikon törlésével módosítani lehet (persze ez lehet, hogy rejtett fájlként jelenik meg)
2011. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj , hogy már ezt régebben letöltöttem meg csináltam rajta kollázst és most már nem tudom be állítani , hogy átnézze a képeim ami elég idegesítő mert sok képem van és mindig újra kezdi. Egyébként köszönöm és akkor ki is próbálom a szerkesztést!
2011. jún. 26. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
az állandóan ismétlődő keresést a következő módon tudod leállítani: Eszközök - Mappakezelő, itt elég egyértelműen be lehet állítani, hogy hogyan indexálja a fájlokat a program.
2011. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!