Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 2-höz van valami...

Call of Duty 2-höz van valami jó undetected multihack?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A csalás nem jó!:)

és undetected nem nagyon akad :)

2011. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
2011. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Bocs nem jó.

Innen szedd:

[link]

Ezt:

Call of Duty 2 v1.3 PRIVATE SERVER PATCH v2


Ezzel tudsz szervert csinálni 30 perces várakozás nélkül!


Ha csalás miatt kérded, abban nem tudok segíteni. Amúgy is szemét dolognak tartom, csak a becsületes emberek játékát cseszed el vele, azért a kis hamis "sikerélményért".

Inkább tanulj meg játszani!

2011. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csorby ***** válasza:
régen mikor én is gameltam akk én azért kerestem csalást mert más is csalt és vissza akartam vágni,de nem találtam sehol..úgyhogy lehet nem azért akár csalni mert más játékát el akarja cseszni..hanem mert csaló ellen csalással menyen..amm mivel nem találtam sehol ezért ink meg tanultam játszani és a csalókal szemben jó eséllyel mentem..amm normális jó csalás fizetősen van..
2011. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de am nem nekem kell a hack! :) csak a barátom mondta ha találok fizet 2500 ft-ot
2011. jún. 25. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!