Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet időzíteni a...

Hogyan lehet időzíteni a tálca megnyílását winXP-ben?

Figyelt kérdés

Cél: monitor bal szélére kitett elrejtett tálca akkor nyíljon csak meg, ha az egér már két másodperce hozzáér a tálcához.


Előre köszönöm válaszaitokat!


2011. jún. 25. 12:14
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

A tálca automatikus elrejtésére gondolsz?


Joobkatt a tálca üres területére --> Tulajdonságok -->[x]A tálca automatikus elrejtése --> OK

2011. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csorby ***** válasza:
POC,igen ezt akarja,meg is csinálta..de ő arra gondol h pl ne pont akkor jöjjön elő hane pl 5 másodperc vagy akár 7..stb..ezt nem lehet..sztem..sőt!
2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csorby ***** válasza:
mármint h x idő után..2,9,4 mp mulva jöjjön elö a tálca...szval érted....:)
2011. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen-igen. időzíteni szeretném, nem csupán azt, hogy elrejtse magát. mert az, hogy hozzáérek és rögtön felugrik rém idegesítő, így ha pl ott tartanám az egeret és csak 1 másodperc ott tartás után ugrana elő az nagyooon baba lenne nekem ! ezekszerint nem tudtok ötletet.?
2011. jún. 26. 00:11
 5/7 Csorby ***** válasza:
nem az a baj hogy erre nem tudunk ötletet hanem az hogy ilyet nem lehet..
2011. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Valószínű, hogy van rá valami registry módosítás vagy esetleg szoftver. De aki azt megtalálja, annak minden elismerésem. :)
2011. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jólvan gyerekek, én is így gondoltam :D:D:D tuti van valami registry bejegyzése, de hogy hol..


örvendtem a társaságnak :)

2011. jún. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!