Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért látszik a tálca (miért...

Miért látszik a tálca (miért nem tűnik el ahogyan kellene neki), amikor egy youtube-os videót kiteszek teljes képernyőre? (A böngészőm amiben nézném: Google chrome)

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Tálcán jobb klikk-Tulajdonságok-A tálca legyen mindig látható,ez elől vedd ki a pipát.
2011. jún. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,bocs,rosszat írtam.
2011. jún. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de a tálca elrejtése nem a jó megoldás. Az még érdekes, hogy más böngészőben megy rendesen, eltűnik ahogy kell, csak ebben nem. Lehet hogy a flash playerrel van valami.
2011. jún. 26. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Chromom van és eltünik a tálca.
2011. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első telepítés óta jól működött, két napja változott meg, és a chrome reinstall sem segít.
2011. jún. 26. 20:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem. Vettem egy full hd monitort, a felbontást felraktam maxra, de így minden kicsi lett alig tudtam elolvasni. Erre a windows képernyőfelbontás-szöveg és más elemek nagyítása vagy kicsinyítése menüpontot átállítottam 150 százalékosra állítottam. Ezért nem működtek a dolgaim rendesen. Alkalmazásokat is összevissza felbontásban adta be.
2011. szept. 22. 22:11
 7/7 anonim válasza:
Én nekem is ez a problémám. Be van állítva hogy a tálcát mindig rejtse el, ahhoz képest nincs semmi futtatva/kijelölve a tálca mégsem tűnik el. Nem tudjátok hogy miért?
2018. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!