Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 probléma. Samsung...

Windows 7 probléma. Samsung R530-al. Háttértár memoria nem elérhető. (nem vagyok benne bíztos hogy így irják) Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor megvették a laptopot volt rajta egy windows 7 home premium. F4 billentyüvel simmán ujra lehetett telepítteni, de most nem engedi. Valaki telepített egy másik windows 7-et rá ami nem megfelelően müködik. Ezt szeretném eltüntetni és az eredetit visszaállítani. Hogyan tudnám megoldani?

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 26. 02:20
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Mert az a szakbarbár, akire rábíztad nem a Recovery partíciót használta, hanem a saját taknyolt, crack -elt telepítőjét.

Valószínűleg az a probléma, hogy ledúrta róla a revovery partíciót is.

Ha nem írtál ki recovery DVD -t magadnak 2 dolgot tehetsz:


1. Leszedsz a netről egy ugyan olyan Windows 7 változatod amit megvásároltál a géppel, föltelepíted. Leszeded a drivereket a gyártó oldaláról, majd föltelepíted. Beaktiválod a Windows a kapott OEM kóddal. (Ha kódot nem kaptál, akkor pedig az a BIOS -ba van flash -elve "SLIC in BIOS" amit a telepítő érzékel, és nem kell külön megadni neki.)


2. Megkéred a gyári szervizt, hogy állítsák neked helyre a recovery partíciót. Jó pénzért biztos megteszik.

2011. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem egésszen az én gépem. Viszont tettem rá egy másik windows 7-et. Telepítés során találtam egy 20gigás particiot, ami el volt különitve. Nem nyultam hozzá mivel gondolom azon van az eredeti windows.

Tehát letöltöm ugyanazt a windows-t és telepíttem. A kód (serial) megvan.


Azután fog müködni a bekapcsolásnál az F4 lenyomása?

Vagyis hogy ujrategye az eredeti windowsot ?

2011. jún. 27. 20:07
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem, ha a recovery partíció sérült, akkor csak a recovery dvd segíthet. Viszont a rendszere eredeti lesz így is.
2011. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Véletlen nincs megoldás a rendbehozására?

F4 lenyomása után irja hogy: "Invalid location area" asszem pont igy.

2011. jún. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!