Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megtudná-e valaki mondani...

Megtudná-e valaki mondani nekem hogy mit tehetnék a webkamerám cd-jével hogy müködjön mert nem tudom telepiteni, beteszem a cd-t nem észleli a lejátszó. Milyen program kéne a gépre hogy tudjam telepiteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 18:22
 1/7 KnYghT ***** válasza:
ha cd-ről nem megy a telepítés akkor menj fel a gyártó weboldalára és tőltsd le onnan a kamerádhoz a drivert ha nem értesz az ilyesmihez írd meg a kamerád típusát és márkáját meg az operációs rendszeredet és közvetlen linket kapsz tőlem a letöltéshez
2011. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ISO Buster nevű progit szedd le, van free verziója is, olvassa a legtöbb "láthatatlan" lemezt. Bemásolod a lemezt egy mappába, és onnan telepíted. Én is így jártam egy kamera cdvel.
2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nagyon értek az ilyesmihez szóval leirom a kamera adatait:Eye 312(Genius)
2011. jún. 26. 18:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsénat elirtam Nem értek az ilyesmihez
2011. jún. 26. 19:01
 5/7 KnYghT ***** válasza:

[link]


erre a linkre kattintva letöltheted a következő módon:


látni fogsz négy legördülő menüt bal oldalt


így kezdődik hogy product line


sorrendben írom tagoltan egymás alá, hogy mit válassz ki:


webcam


alatta


entry


alatta


eye 312


alatta


windows verzó amit használsz


ha végeztél kattints a search gombra


jobb oldalt megjelenik a driver linkje


download


aztán ha letöltötted csomagold ki és telepítheted

2011. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megvolt de a gépre csak egy webmate nevü alkalmazás telepitődött és a gép még mindig nem észleli a webkamerát
2011. júl. 2. 13:21
 7/7 KnYghT ***** válasza:
eszközkezellőben nézd meg hogy látható-e a kamera és ha nem akkor dugd át másik usb portba
2011. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!