Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Camstudio-val ha felveszek...

A Camstudio-val ha felveszek egy kb.10 perces videót, akkor mekkora lenne a mérete?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt szeretném felvenni, ahogy jáccok egy játékkal, közben kommentálva. Valahogy így:


http://www.youtube.com/watch?v=F9yo_Cz8Ito&feature=relmfu



U.I.: A Fraps nem jó, az olyan 5-6 GIGÁS DARABONKÉNT


2011. jún. 27. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
semennyi, mivel azzal nem tudsz felvenni. használd a gamecam-t.
2011. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallod, egészen pontosan a Pokémon Yellow-ot vinném Ha jól tudom, akkor a Fraps is egy felvevő program, ami csak a játékok közben aktiválódik. Akkor a Game Cam az miért venné fel? Úgy értem, mert az eumálotor, névszerint VisualBoyAdvence,-et a Windows csak egy ablaknak veszi. Ezért kéne nekem olyan, ami az egész asztalt is képes lenne felvenni.
2011. jún. 27. 23:10
 3/5 A kérdező kommentje:
ez egy szar .......mondj már egy eccerűbet
2011. jún. 27. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
a camtasia studoval tudsz egesz asztalt is felvenni. azt hittem jatekban akarsz, mert ott nem mukodik.
2011. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Frapsnál nem találsz jobbat,kár keresgélni.Nagy méretű?Ez van.Rögzítés után átkonvertálhatod xvid kodekkel kisebbre.
2011. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!