Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet videóra zenét keverni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:38
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
XP Movie Maker, Vista/7-nél Live Movie Maker; Pinnacle Videospin ingyenes, meg persze van egy csomó komolyabb, fizetős.
2011. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Inkább a komolyabb fizetősök érdekelnének, ha tudnál írni párat megköszönném.

Ami kifejezetten erre való.

2011. jún. 29. 09:14
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Adobe Premiere Pro, Sony Vegas, Cyberlink Powerdirector, Pinnacle Studio
2011. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:

De egyébként erre a feladatra még az xp-hez való Movie Maker is tökéletesen megfelel, és még a videó hangsávját és a zenéét egymás mellé is lehet, tetszőleges aránnyal keverni.

Csak ezért felesleges egy profi program, főleg akkor, ha valaki eddig nem is használta őket.

2011. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Konkrétan az a helyzet, hogy én zongorázok és az egyik barátom megkért, hogy írjak a készülő kisfilmjéhez zenét.

Filmre még sose kevertem, de gondolom létezik erre valami profi program. Persze nem ezzel lesz felkeverve a végleges verzió, az már nem az én feladatom.

2011. jún. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!