Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz az MSN-em. Amikor be...

Rossz az MSN-em. Amikor be akarok jelentkezni, akkor nem enged be, pedig jo a cím és a jelszó is. Amikor a "hibaelhárítás" lefutott, " IE offline beállításai. " problémát jelzi. Mit kell csinálni, hogy működjön az MSN?

Figyelt kérdés
De a szomszédba meg fel tudok lépni.
2011. jún. 29. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nyisd meg az internet exploret, itt kattints a fájl menüpontra és ott a kapcsolatnélküli munkára.
2011. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még így se működik.

Ha rákattintok a " kapcsolat nélküli munka "-ra, akkor az internetem nem működik....

2011. júl. 5. 17:19
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat...

Az előző kommentet felejtsük el.....

Ha rákattintok és be akarok jelentkezni akkor egy pillanat alatt azt írja ki hogy " Nem sikerült bejelentkeznie a(z) Windows Live Messenger programba "

" A bejelentkezés (a következőre: Windows Live Messenger) sikertelen, mert a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el. Később próbálja meg újból. "

De megpróbáltam később is én nem működik..... :@

2011. júl. 5. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Még most sem működik....

De már csak annyit jelez hogy " vezeték nélküli kapcsolat "

2011. júl. 6. 01:20
 5/6 anonim ***** válasza:
van vmi tűzfal v vírusirtó ami blokkolhatja?
2011. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát....

Nem vagyok vmi nagy guru de a tűzfalnál engedélyezve van a vírusirtóban viszont nem találtam.....

2011. júl. 9. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!