Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges avit tömöríteni...

Lehetséges avit tömöríteni kisebb méretűre?

Figyelt kérdés

(kicsit buta a kérdés, de nem értek hozzá és ez most fontos lenne)

Szóval szeretnék kiírni minél kevesebb DVD-re egy sorozatot, de 300MB egy rész és túl sok DVD lenne, lehetséges összecsomagolni hogy több ráférjen, de később kicsomagolva ugyan ez a filmecske legyen újra?


2011. jún. 29. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagymértékü minőségromlással lehet, de az pedig nem fog tetszeni.

14 rész ráfér egy dvd-re, egy dvd 70Ft, csak az áram többe kerül mig konvertálsz.

2011. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lindmayer ***** válasza:
de ha jó helyen veszel, akkor lehet olcsóbb is(hétvégente a Petőfi Csarnokban a városligetben van egy bolhapiac és én már vettem ott 40 forintért is)
2011. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az ANYAGIAKON van a hangsúly hanem a Dvd-k mennyiségén. Az a gond hogy majdnem 500 részes és az barátok között is több mint 30 korong lenne. Ezt szeretném egy 20-25re letornázni minőségromlás nélkül ha nem lehetetlen.
2011. jún. 29. 13:47
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyanakkor köszönöm a válaszokat de más megoldás kellene (már ha van)
2011. jún. 29. 13:50
 5/6 lindmayer ***** válasza:

ha az anyagiakon nem múlik és dvd-lejátszón nem akarod használni, akkor érdemes lehet beruházni egy külső winyóra

2 terrás wd winyót már kapsz 20 ezerért:

tegyük fel hogy egy dvd lemezre átlagosan 4 gigát teszel fel, akkor 500 dvd-t kell venned hogy ráférjen, tokkal együtt legyen a dvd 50 ft, azaz összesen 25 ezer forintnál járunk, de ilyen sok lemez kiírásánál az írót is cserélni kell legalább egyszer

tehát árban már olcsobb a plusz külső vinyó mint a dvd, gyorsabban lehet írni, kevesebb helyet foglal, jobban lehet rendszerezni, és csak azt kell kiírni, amit feltétlen muszáj

2011. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ismétlem dvd-n kellene

én valójában valami programban reménykedtem ami tud ilyet de mindegy akkor, veszek valami dvd albumot amiben elférnek

2011. jún. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!