Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? Eredeti Sims...

Mi lehet a baj? Eredeti Sims 3 játékot akarok telepíteni, elindul, és állandóan csak uninstallál! Miért nem installál? Azt kéne!

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:29
 1/7 Gubis Kristóf válasza:
100%
Most rakod föl először ezt a játékot?
2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, már egyszer felraktam.
2011. jún. 29. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi a kérdés? ha már fönt van uninstaláld majd rakd fel újra.
2011. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D Uninstalláltam, de most megint installálni akarom, nem engedi, mindig uninstallálást kezd el... pedig körülnéztem a gépen, hogy mi lehet amit nem törölt... lehetséges, hogy egy gépre csak egyszer telepíthetem fel?
2011. jún. 29. 18:08
 5/7 Gubis Kristóf válasza:
100%

Uninstaláj!

Aztán tedd fel.

2011. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az uninstallálás meg volt, csak a mai nap folyamán 10szer. Nem hajlandó telepítést elindítani.
2011. jún. 29. 21:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Okozhatott problémát, hogy amikor uninstallálás után telepíteni próbáltam és szépen ment is, lemerült a gép, és ki kellett kapcsolnom? Mert azóta nem akarja a telepítést! De átnéztem a gépet, és mindent kitöröltem, ami sims 3-mal kapcsolatos...
2011. jún. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!