Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami nagyon jó Videó lejátsz...

Valami nagyon jó Videó lejátszo program? (info lent)

Figyelt kérdés
Eddig Windows Media playerem volt de elromlott nem ad ki hangot se semmi. Ki hívtunk egy marha jó havert aki profi számítógépes és röviden azt mondta, hogy rossz:) Tudtok mondani valami JÓ(jó pixel,hang stb.) lejátszót(Pl. Filmet akarok nézni gépen)
2011. jún. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

KMplayer mindent lejátszik.

[link]

2011. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Alap hang van a gépen ? pl windows üdvözlés

A marha jó haver nem tudta megoldani ??


furcsa

2011. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

VLC Media Player

[link]

még a DVD-t is lejátsza

2011. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vlc media player

Még nem volt olyan videó amit nem játszott volna még a hibás videókat is lejátsza ahol hibás ott megszakad picit majd ahol újra jó ott folytatja.Mellesleg teljesen ingyenes és magyar nyelvű,nem mellesleg egyszerű kezelni is.

link: [link]

2011. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkineka válaszát! Sikerült. Akik ajánlottam mindegyiket kipróbáltam mindegyikkel jó lett. Köszi mindnekinek.
2011. jún. 29. 17:40
 6/6 anonim válasza:

vlc tényleg jó, nekem azzal az volt a bajom hogy nem volt egyszer kép, de nem elromlott hanem rosszul volt beállítva...

am winamp, divx még jó

2011. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!