Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4 gigás microsoft silverlight?

4 gigás microsoft silverlight?

Figyelt kérdés
Akartam törölni pár programot a gépről és láttam, hogy a "programok telepítése és törlése" listáján a Microsoft Silverlight több, mint 4 gigát foglal. Ha megnézem a Program Files-ban a mappáját, akkor ott csak 38 megát ír. Miért jelez egyik helyen mást, mint a másik helyen? Vagy a Silverlight nem a Program Files-ban tárolja a nagyobb fájljait? Másnál is így van? Segítsetek légyszi, mert minden giga helyre szükségem van:P Köszi előre is!
2011. jún. 29. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam 40 mb
2011. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A "programok telepítése és törlése" ablakban is?


Valaki tudja, hogy mi lehet a gond??

Segítsetek légyszi!

2011. jún. 30. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
36 MB nekem.Rákerestem az egyéb mappáira,azok is csak kB nagyságúak.Szerintem töröld le mindenestől és tedd fel újra.Ajánlatos lenne a Revo Uninstallerrel eltávolítani,az átnézi az esetleges maradványokat is.
2011. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Silverlight névre az Evrything nevű kis programmal kerestem rá,gyors és praktikus.
2011. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Letöröltem a silverlightot, de nem szabadult fel 4 gb hely. Lehet valamit hiásan számolt, nem tudom. Mindenesetre azért több, mint 1 gb felszabadult, szóval valami mégis volt.
2011. júl. 6. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!