Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia hardverfrissítési...

Nvidia hardverfrissítési problémák. Honnét tudnék kompatibilis drivert szerezni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a metro 2033 nevű játékot. Indításnál kidob egy hibaüzenetet hogy frissítsem a videókártya driveremet. Nvidia GeForce 9800 GT típusú videókártyám van, eddig csak az alap telepítő CD-t használtam, sosem volt vele probléma. Felmentem az Nvidia honlapjára és kerestem hozzá friss drivereket. Próbáltam manuálisan is és autómatikus kereséssel is de mind a 2 amit kiadott nem volt kompatibilis az én videókártyámmal. 6 bites színek voltak meg nagyon kicsi képméret. Ehhez kérnék segítséget, honnét tudnék normális drivert szerezni?
2011. jún. 29. 20:52
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

1. Mielőtt új drivert telepítsz, a régit el kéne távolítani! Majd kicsit takarítani utána, pl. Driver Sweeper -el:

[link]


2. Az Nvidia -nál jobb oldalt nem fogsz találni, mert Ő a hivatalos gyártó!


Épp pár hete telepítettem újra egyik haverom gépét. Neki is ez a VGA -ja van. Érdekes módon nekem simán elfogatta a legújabb Nvidia VGA drivert, amit az nvidia.com -ról szettem le, és a Metro 2033 is fut neki.


Szóval a problémád egyszerű User Error!

2011. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!