Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez jó megoldás lehet?

Ez jó megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Telepítettem egy programot, serial szám kellett hozzá, amit meg is adtam. Ám valahányszor felléptem az internetre, a program úgy gondolta ő is felmegy, és ezért állandóan azt írta ki, hogy az aktivációs kulcs rossz, lejárt. Viszont az internetes csatlakozását a programban letiltani nem lehet.


Szerencsére a vírusirtó tűzfalában beállította, hogyha ez a progi bármit is szeretne a neten, akkor a tűzfal jelezzen nekem, hogy engedélyezem-e. Így amint elindítottam a progit, jelzett a tűzfal és nem engedélyeztem a program netre csatlakozását, és nem kért újabb kódot a progi.


Ez hosszútávon jó megoldás, nem baj ha így oldottam meg?

Vagy van hatékonyabb megoldás?


2011. jún. 30. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hatékonyabb megoldás az ha megveszed.

viszont hosszú távra nem biztos hogy jó, mert sok program 30 napig ingyenes szokott lenni.

2011. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!