Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win XP-nél hol tudom beállítan...

Win XP-nél hol tudom beállítani, hogy az asztalon az ikonok alatt szöveg ne legyen színes kis kockában? Árnyékolás? Csak a szöveg legyen ott. Valamit elállítottam és nem tudom visszahozni azóta sem.

Figyelt kérdés
Nem tudom másképpen megfogalmazni, köszi
2011. jún. 30. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kattints a Start menüben a sajátgépre jobb klikkel, ott válaszd a tulajdonságokat, itt a speciális fület, teljesítmény beállítások, és itt van egy olyan hogy vetett árnyék az asztal ikoncímkéin, na ez elől vedd ki a pipát.
2011. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha az nem jött össze amit első irt.Akkor Háttérképnek ne bmp,se png képet ne rakj be,csak jpg félét.. Általában akkor néz ki úgy mikor png,bmp formátumú képeket raknak be háttérnek.

Ez csak XP-re igaz.

2011. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: vagy esetleg még ez lehet a gond: katt az asztal egy üres pontjára jobb klikkel, ikonrendezés szempontja és katt az asztal webes elemeinek zárolására, ha van előtte pipa.
2011. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, mind a 3 választ, nem hiszitek el, megnéztem és nem javult a dolog. Az asztalon van az ikon alatta a szöveg és a szöveg van egy kis színes keretben, ami tök zavaró. A keret színét tudom állítani amit nem akarok, de eltüntetni nem tudom:-(
2011. júl. 9. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nyomj egy print screent illeszd be paintbe, és töltsd fel a kepfeltoltes.hu-ra.

A linked ide írd be.

Megnézném, mert így látatlanba nem tudok mit mondani...

2011. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oks igaz, elfelejtettem ezt a lehetőséget:-)

[link]

2011. júl. 11. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Katt az asztal üres pontjára jobb klikkel, tulajdonságok, beállítások lapfül, és ott a színminőséget állítsd át 32bitesre.
2011. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Át van állítva 32biten és semmi nem változott..illetve, már alapból 32 biten volt. Látom, nektek sem egyszerű..:-)
2011. júl. 12. 09:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a háttérképed nem jpg,png vagy bmp kiterjesztésű? Mert olyankor tényleg így néz ki..
2011. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

* Vagyis jpg kiterjesztésnél jó,többinél ilyennek az ikonok.

Elírtam még :)

2011. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!