Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 1-et hogyan tudnám...

Diablo 1-et hogyan tudnám futtatni Win 7 alatt, hogy ne legyen színhibás a játék?

Figyelt kérdés
Daemontoolsból installáltam, majd elinditottam, már az intro szinhibás volt, aztán a játékban is bár felismerhetőek voltak a dolgok, élénkrózsaszín, vagy türkizkék pixelek is voltak. hogyan tudnám kijavitani? kompatibilitással próbálkoztam, áttettem win 95re, de azután meg a cdt kérte mindig.
2011. jún. 30. 11:53
 1/5 anonim válasza:

Van rá egy módszer. Írom is:

Készíteni kell egy .bat fájlt. Pontosabban diablo.bat fájlt. Ezt jegyzettömbbel lehet készíteni. Ezt illeszted bele:

taskkill /f /im explorer.exe

diablo.exe

start explorer.exe

Ezt így elmented másként diablo.bat ként (kiterjesztést minden-re kell átállítani) és oda kell rakni ahová a játék telepítve van. Aztán ezzel a diablo.bat- fájllal indítod a játékot.

2011. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sinya93 válasza:
Miután elindítottad a játékot Alt + Tab -al vált vissza Windows -ra, ott szedd elő a Feladatkezelőt (Win XP -n Ctrl + Alt + Del, Win 7 -ben Ctrl + Shift + Esc) és állítsd le az explorer.exe -t. Ne ijedj meg, el fog tűnni a tálca és minden az asztalról de a játék legalább nem lesz pixeles . Ha végeztél és kilépsz, akkor ugyanúgy a Feladatkezelőben rányomsz a Fájl/Futtatás -ra, bepötyögöd, hogy explorer.exe, leokézod és minden visszatér a régi kerékvágásba . Ez a technika egyébként működik a SatarCraft -nál és a Fallout 1 - 2 -nél is.
2011. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az amit én leírtam, ugyanezt csinálja csak egyszerűbben és automatikusan.
2011. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 realfalcon válasza:

Van egy kis fájl, amit bemásolok, és müxik:)

ez is bat, de más van beleírva...

2013. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 realfalcon válasza:

Diablo.bat nevű fájlt kell csinálni(a nagy D valamiért lényeges...) a következőt kell beleírni:

@echo off

taskkill /f /im explorer.exe

diablo.exe

pause

start explorer.exe

exit


A drtl 1.09 patch kell hozzá

2013. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!