Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek hogy...

Olyan programot keresek hogy feltudjam venni úgy a hangomat hogy közbe megy a zene is és közbe énekelek! és ha visszajátszom akkor szép tiszta zenét illetve hangot kapjak! Van ilyen? Hogy kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Mert eddig amilyen programmal próbáltam és mikor visszajátszottam a zene recseget a hangomat meg nem is nagyon hallotam!
2011. jún. 30. 14:15
 1/1 legendavagyok01 ***** válasza:

Mondjuk mint a normális felvételeknél. A fülhallgató a füleden, abból szól a zene, te meg a mikrofonba énekelsz.

Valószínűleg egy semmirevaló mikrofon az, amiért recseg, még a kifújt levegőtől is.

A hangot igazából bármilyen programmal lehet rögzíteni, az integrált gyenge hangkártya úgy sem ad profi eredményt.

Pl. az Audacity, vagy amivel eddig rögzítetted.

Ha megvan a külön hangfelvétel, akkor rá lehet keverni a zenére. Illetve a külön éneksávot jól lehet tisztítani, javítani.

2011. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!