Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Gta San andreas?

Miért nem megy a Gta San andreas?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A múlt évem be installáltam a San andreast ment úgy 2-3 hónapig aztán egy nap kapcsolom fel nem megy nem ír ki semmit csak ott az a homokóra eltünik és akármeddig várok nem megy semmi másnap elindul és mikor kiléptem belőle és nem met többet addig míg újra nem kellett installálni a windowszot (vírusos belement valami vírus de nehogy azt higyétek hogy most ezért nem ment mert az a vírus sokkal későbbet érkezett) és útána betelepítettem és ment 2 hónapig atán megint csak 1 nap elteltével ment míg ki nem léptem a játékból és tovább nem... Nemrég megint újra lett Installálva a windowszom és megint ment 2 hónapig és már megint ugyan úgy másnap ment amíg le nem kapcsoltam a game-t...Már megpróbáltam Crack-eket javítópackat de semmi ! mi lehet a baj ??
2011. júl. 1. 01:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsika hajnali negyed 2 kor írtam sok benne a hiba :S reméllem azért el tudjátok olvasni xD
2011. júl. 1. 01:14
 2/4 anonim válasza:
Hát így sok minden lehet, akár vírus is attól hogy nem jelzi a vírusírtód vagy a géped teljesítménye kicsi. esetleg friss vidi kártya driver, direct x..
2011. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 szó :Meg Volt
2011. júl. 5. 23:50
 4/4 A kérdező kommentje:
de elment régebben nem érted ? és 3 szor is ment csak mindig újrakelett installálni a windózot
2011. júl. 5. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!