Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Sacred nevű...

Feltelepítettem a Sacred nevű játékot a gépemre. Elindul, meg minden, de szaggat a kép, holott bőven jó a gépem hozzá. Mivel lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Minél inkább távolabb viszem a kamerát a karaktertől, annál jobban szaggat. Mi lehet a baj? Win7em van, próbáltam xp-módban futtatni, de akkor meg csak fekete képernyő volt.


2011. júl. 1. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan leírnád, hogy milyen hardvered van, akkor könnyebb lenne, nem kéne vaktában tippelgetni.
2011. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Toshiba Satellite L40-16S-em van, integrált videókártyával (358mb), kétmagos 1,46ghz, 2gb ram.
2011. júl. 1. 13:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ezzel van probléma, inkább vmi kompatibilitási problémára tippelek.
2011. júl. 1. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár az "Intel® Graphics Media Accelerator X3100" közel sem alkalmas játékra, megkockáztatom, hogy ezt talán vinnie kellene. Az alábbiakat tudom javasolni:


- Figyelj arra, hogy az energiagazdálkodási beállítások ne fogják a processzort.

- A videokártyához a legfrissebb driver legyen fent.

- Próbáld csökkenteni a felbontást, akár 640x480-ra is.

- Ha vannak grafikai beállítások, azokat is le minimumra.


Még azt el tudom képzelni, hogy mivel nagyon régi a játék, csak egy magot használ a processzorból, és az órajeled meg nem túl magas, tehát ha több minden történik egyszerre, akkor belassulhat. Mivel laptopod van, ez ellen sokat nem tudsz sajnos tenni.

2011. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!