Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 3 - Álomállások...

The Sims 3 - Álomállások telepítése. DE HOGYAN?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kisebb problémám a kiegészítő telepítésével...az alapjáték szépen megyen azzal nincs gondom, de megpróbáltam feltelepíteni az álom állások kiegészítőt és azt irja ki hogy a játék indításakor hiba történt további információkat a naplóban olvashatsz...vagy valami ilyesmit...

Ugy hallottam hogy az alapjátékot nem kell be crackelni csak a kiegészitőt és akkor megy de nekem akkor is ugyan ezt irja ki...már próbáltam be crackelt alaphoz hozzá tenni a kieg.-őt, olyanhoz is ami nincs becrackelve, próbáltam a kieg.-ő crackjét az alapjáték Bin file-jába betenni de fogalmam sincs mit próbálgathatnék még össze...kérlek segítsetek...köszi :)


2011. júl. 1. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
readme.nfo
2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondolom ez az ovass el file akar lenni...hát elolvastam de nem találtam benne semmi számomra hasznosat.. :/
2011. júl. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!