Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DLL és BIN fájl megnyitása?

DLL és BIN fájl megnyitása?

Figyelt kérdés
OLyan programra lenne szükségem, ami megnyitja a bin fájlt. Emellett egy olyan is kellene, amivel dll lehet megnyitni (van dll- szerkesztőm, de olyan kellene, amivel látom a benne lévő dolgokat).
2011. júl. 3. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Bin fájlt bármilyen cd-kép kezelő programmal megnyithatsz. A dll fájlban pontosan mit szeretnél látni?
2011. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a bin re ha olyan van benne akk meg tudod nyitni daemon tools al de sztem ne nagyon tarsitgatsd
2011. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A DLL-ben az ico- fájlokat (shell32.dll) mondjuk úgy, mint egy zip-et.
2011. júl. 9. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a démontolsba be álitod

a csuszkánál hogy minden fájl és rögtön látja a bint is

remélem segitetem

2011. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de alapból kezelte a BIN-t, viszont azt amelyiket meg akartam nyitni azt nem nyitotta, de köszi. Járt a zöld kéz.
2011. dec. 30. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

hát nem tom nekem simán bejácota


rámész arra hogy uj képfájl


nézed mik vanak


minden képnél x y fileket lát stb

leviszed a legajára

és ot van hogy minden fájl

rámész

és akor elvileg a bin-t is látya

nekem daemontols lite van

ha igyse olvasa be akor sajnos nem tudok segiteni

am mien zöld kezet küldtél v mi?:O

2011. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a Lite van meg. Ezen az oldalon a válaszokat lehet értékelni. A zöld kéz azt jelenti hogy teljesen hasznos választ adtál, amiért 5 pont jár. A piros kéz pedig azt, hogy rosszat adtál, azért 5 pont levonás jár. Ha közepesen hasznos a válasz, akkor semmit nem kapsz. De többet tudsz meg a Toplistáról. Ezt a Bal oldalon a Kategóriák részben legalul találod. A választ a jobb oldalon lévő kezekkel lehet pontozni olyan mértékben, amennyiben szerinted a válasz hasznos. Én úgy vagyok vele, hogy mindegy hogy jó vagy rossz a válasz, jónak értékelem. Ja és Kellemes Ünnepeket! XD
2011. dec. 30. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
kösz nekedis
2011. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!