Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 kb mikor fog megjele...

Windows 8 kb mikor fog megjelenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:32
 1/4 anonim válasza:

hát... xD nem tudom talán 2012 ben de van már a windows 7 nél is jobb láttam egyszer az interneten... windows 2014 vagy 12 ha nagy gépigényű windows t akarsz csak akkkor de ezzel a windows al amit most emlitettem nem erdemes foglalkozni :P


de am én az XP re szavazok (Y)

2011. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zengine666 válasza:
2012-re ígérik, és tényleg szép lesz, most már csak az kéne, hogy legalább olyan jó legyen mint a 7.
2011. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szögezzük le nem lesz szép, viszont haszontalan lesz. Olyan, mint a Media Center, csak rondább és felesleges.

Ám a válasz: Új hír: az Ms előrehozta és már 2012 májusában meglesz,

Az általánosabb hír, hogy 2012 vége, vagy 2013 eleje lesz az időpont.

Nagyon gáz, ha így folytatja az Ms, akkor a Google fog győzni a Chrome Bookkal, pedig az sem semmi, mert drágán adják az ócskaságot :D

2011. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen Ms emberek írnak ilyen fórumokon? Mindenki azt hajtogatja, hogy szép pedig tényleg nem értem mi lenne ebben szép, mert Paint-tel jobbat csinálok Uramisten... <- de szó szerint, eléggé gáz! Sokan azért veszik majd meg, merthogy milyen trendi az érintőképernyő, meg mennyire új ez a felület! Egy normális PC-n hasznavehetetlen baromság az egész! Elvileg 2012 végén fogják befejezni a végleges verziót és 2013 elején pedig kiadják.
2011. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!