Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez most a játék vagy a Daemon...

Ez most a játék vagy a Daemon Tools Lite hibája?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy újra lett telepítve a gép.Fel akarom rá telepíteni a Sims 3-at .De telepítésnál folyton kiírja hogy kérem helyezze be a cd-t .Ilyenkor újbol be kell mountolni és utána uygan úgy megy .Egyszer már felraktam és akkro ez emn volt !!! Ez mitől van ? Légyszí segítsetek!
2011. júl. 4. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
meg kéne crackelni...
2011. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nme lehet mert ez a telepítés közben van ! Pontosan ezt írja ki :Állomány:E:\Thumbnail\ALLThumbnails.packageHiba:Az eszköz nme áll készen
2011. júl. 4. 14:13
 3/8 A kérdező kommentje:
MEg már volt fent a gépen a Világkörül,Az állomások, és a Leszáll az éj kiegészítővel és akor hibátlanul működött !
2011. júl. 4. 14:15
 4/8 A kérdező kommentje:
LÉgyszííí segítsetek !!!!!
2011. júl. 4. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a Daemoné,és nem is a játéké.Ugyanazokat a linkeket használtad,mint a múltkor?Ugyanaz a Daemon?A Daemon 4.35.6.0091-es verziójával nagyobb esélye lenne annak(talán),hogy működne(ha nem ezt használod).Mellesleg én is pont ma fogom a Sims 3-at felrakni,én sajnos csak az alapjátékot,világ körült,luxus-padlógáz cuccokat és az álomállások kiegeket.
2011. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ne kapkodd el,szerintem indítsd újra a gépet,és próbáld meg még egyszer.


[link]

Regisztrálj,majd a Letöltés menüpontban írd be ezt:

Sims 3 All in 1 Hun

Én ma ezt fogom megpróbálni.Csak akkor foglalkozz ezzel az ötletemmel,ha túléled a Leszáll az éj és az afeletti kiegek hiányát.Ha nagyon ragaszkodsz,akkor próbálj meg valami barátot keresni,aki tudna segíteni.

2011. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja,és próbáltad már azt,hogy a daemonolás erejéig kikapcsolod a vírusirtót?Vannak olyan vírusirtók(pl.Norton) amik mindenáron mindent blokkolnak....
2011. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,a deathos jó,működik.Próbáld meg azt.
2011. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!