Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedi lementeni a windows...

Nem engedi lementeni a windows movie maker vidimet! (? )

Figyelt kérdés

Próbálom lementeni hogy felrakhassam jútúbra, de azt írja hogy:

a, nincs elég lemezterület

b, a forrásfájlok áthelyezve/törölve vannak

c, a mentési dokumentum nem létezik


Voltak zenék amiket hozzáraktam de közben áthelyeztem, de mindet vissza is pakoltam. Hely van, 50GB. És kizárt dolognak tartom hogy a D meghajtó ne létezzen. Mit tudok tenni?:(


2011. júl. 4. 18:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
sztem a progi hibás.. próbálj meg letölteni újabb verziót vagy más programot
2011. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megpróbiztam "mentés webre" akkor a fraps írt vmi codec ről.. próbáltam beletenni mindent egy mappába és oda menteni, de akkor nem eredeti helyen volt és visszapakoltam. Amúgy azt írja h 1880 GB lenne, és amikor próbálom menteni írja hogy kevés a lemezterület. Akkor ez most mi?
2011. júl. 4. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nyilvánvalóan nincs 1880GB szabad hely a merevlemezen!
2011. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan nem lehet egy 20 perces vidi 1800 giga.
2011. júl. 4. 20:47
 5/13 anonim válasza:
kissé igényes progarm :D
2011. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

VideoSpin ezt próbáld...kell hozzá net framework...

Kb ugyanaz mint a WMM, de nem fagyogat...stb...stb

2011. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ nem jó semmi. Lehet hogy az a baj hogy átneveztem a vidiket, de nemhinném mert eleve átnevezve tettem be. De ha mégis akkor jól be tam mert nem tudom visszanevezni őket... A video spint letöltöttem, de azzal újra kéne kezdenem az egészet, és vagy 3 órán keresztül ezt csináltam. Ráadásul pár effekt nincs benne ami kéne. De azért kösz a válaszokat..
2011. júl. 5. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:

A magam részéről a VideoPad nevű programot használom. Nekem eddig nem volt vele bajom. Öreg gépem van.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt kéne megoldani, mert már teljesen kész a videó.. Nem másik progi kéne, max egy konvertáló, de nemhinném hogy ez a formátum bármelyikkel kompabilitis lenne.
2011. júl. 5. 19:20
 10/13 Setis válasza:

"1880 GB lenne"

Előfordulhat, a Fraps nagyon gyorsan készíti a képeket, és ezért gazdaságtalanul tömörít. Nagyon nagyok a készen kapott file-ok. A movie maker-ben a tömörítést javaslom hogy állítsd másra. WMV mondjuk. Vagy AVI (ne RAW [nyers] AVI legyen) Talán ha esetleg egy képet fel tudnál tölteni, jobban tudnánk elemezni a problémát, és lehet tudnánk effektívebben segíteni.

2011. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!