Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ehhez a rendszerhez...

Valaki tud ehhez a rendszerhez programot? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Windows XP 2002-es verzió

CPU 2.65 GHz 2.66 GHz

704 MB RAM


Szükségem volna egy olyan programra, ami erre a rendszerre illik, és minden levelezést kimutat, azt is, hogy melyik oldalon járt az illető, mert olyan érzésem van, hogy a barátom megcsal.

Állandóan a telefonját bújja, de az üzeneteihez és a videóihoz a hozzáférést jelszóval zárolja.

Sokat van a gépnél, és olyankor mindig kitörli, hogy melyik oldalakon járt.

Van egy gyanúm, hogy szextárskeresőn van fenn, de kellene egy ilyen program, ami visszamenőkleg mindent kimutat.


Előre is köszönöm!!!


2011. júl. 5. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

keyloggert keress.

Ha be van kapcsolva akkor minden leütött billentyűt naplóz. Amúgy oké hogy 2011-ben élünk, de ennek akkor sem ez a módja. Gondolom te se örülnél ha a barátod nyomozna utánad...

2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én tudok ilyen programot,de nem fogom megmondani a nevét. Üljél le szépen a barátoddal és beszéld meg vele a dolgokat. Ne legyél már gyerekes!
2011. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kémkedni: nem menő.


Ha meg ennyire híján van a kapcsolat a bizalomnak, akkor kár erőltetni a dolgot...

2011. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Ne te mondd meg nekem, hogy mit hogyan is csináljak!

Ugyanis nem egyszer, nem kétszer próbáltam vele beszélni, de lehetetlen, mintha zárt ajtót nyitogatnék, de nem nyílik.

De mivel te olyan okos vagy, valószínűleg megoldanád ezt is, akkor rajta, és gyere, cseréljünk!

Nem kommentárt kértem, hanem egy programot.

Sejtésem van, ő tagad, és ezzel mindent bizonyítani tudnék neki.

2011. júl. 5. 15:03
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a segítőkészséget nektek!

Ennyit az egész oldalról...

2011. júl. 5. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen észkombájn barátnőm lenne, én sem erőltetném vele a kommunikációt, szóval együtt tudok érezni a pároddal.
2011. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak annyit: GYÖKÉR vagy!
2011. júl. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!