Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Microsoft visual studio 2010-et a windows xp pro szervizcsomag 3-ra?

Figyelt kérdés

Beteszem a deamon tools-ba az iso képfilét,utána elindul a telepítő.Elkezdi betölteni pár dolgot utána rá kell kattintanom a next-re,rákattintok és semmi,utána semmi sem történik nem megy tovább a telepítő,mi lehet a baj?


két helyről is letöltöttem


*****


*****


És itt egy videó egy csávó telepíti pont azt amit én letöltöttem(onnan tudom,hogy azt telepíti,hogy látom ugyanazokat a mappákat és a többi... tartalmazza .


http://www.youtube.com/watch?v=FuEBessVSlQ


a videóban 5:17-nél amikor rá kell kattintani a next re akkor nekem onnan semmi nem történik.ki sem lép a programból,csak egyszerűen úgy marad.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 5. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi 1perc 19 nél
2011. júl. 5. 18:30
 2/4 zsomkovacs ***** válasza:
Mennyi időt vártál vele? A .NET 4 telepítésénél nálam is kb. fél órát állt a telepítő látszólag semmit nem csinálva, de aztán továbbment... Igaz, én Win7-re telepítettem...
2011. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én úgy két órát vártam és semmi.


100 százalékosan meg vagyok róla győződve,hogy működő verzióval rendelkezem.


De én most fogok váltani windows 7 re


írd meg pár tapasztalatodat a programról köszi.

2011. júl. 6. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

2 óra? Hmm... az szép, annyinak tényleg nem kéne lennie... Kéne nézni prociműködést meg memóriahasználatot live.

Nekem 15 percen belül Xp alatt is, Win7 alatt is, (Win8 test alatt 10) fent van.

2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!