Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Subtitle Editbe csináltam...

Basa Baldvin Bence kérdése:

Subtitle Editbe csináltam feliratot egy játék videójához:Már kész van meg minden és mikor nézem a videót sehogy sem jelenik meg a felirat. Pedig youtubra szeretném feltenni. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:11
 1/2 Setis válasza:

Ha egy videóhoz csinálsz külön feliratot, az egy felirat fileba mentődik el. Kiterjesztése sok minden lehet. pl. SSA, SUB stb.

Ahhoz, hogy megjelenjenek a videón, a lejátszóval külön meg kell nyitni a felirat file-t is. YouTube-ra így nem is fogod tudni feltölteni.

Javaslom szedd le a Virtualdub nevű ingyenes programot: [link]

Szedd le a hozzá tartozó Subtitler nevű "Filter"-t

[link]


Telepítsd a gépedre a programot, majd a letöltött Subtitler.vdf-et másold be a Virtualdub/PLUGINS mappába.


Inditsd el a programot, töltsd be a video file-t. Majd a felső menüpontoknál Video => Filters. Válaszd ki a subtitler-t a felugró ablakból ...-nál tallózd a felirat file-t, majd pedig save as AVI (mondjuk AVI-ba a legjobb elmenteni). Várd meg amíg letelik az idő, és ha mindent jól csináltál, a felirat ott lesz a videón.

Jómagam sokszor csináltam, de lehet időbe telik belejönni. Ha elakadtál, vagy további segítségre van szükséget nyugodtan írj emailt.

További szép napot, remélem segítettem.

2011. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Most az van hogy mikor megcsináltam subtile editbe a feliratot a videón ott van mindig.DE mikor youtubra föltöltöttem akkor nem volt ott segítené?
2011. aug. 21. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!