Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert van az, hogy a bittorren...

Miert van az, hogy a bittorrent csak 1 seederhez kapcsolodik?

Figyelt kérdés

Miert kapcsolodik csak 1 seederhez? Hogy tudom rendesen beallitani?Igy nagyon lassu a letoltes!Hogy tudom megcsinalni?Lecci segitsetek!Elore is koszonom!

[link]


Itt egy link is , csinaltam egy screen sav-et!hogy lassatok ,hogy mi is a gond!Elore is koszonom a valaszokat!


2011. júl. 6. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Többi vagy nem elérhető, bár ahogy látom inkább nálad lesz a gond. Program jobb alsó sarkában ott a hibát jelző sárga jel.

Tűzfal nem tiltja a forgalmat? Ha van routered, akkor beállítottad a port átirányítást?

2011. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A csatlakozást a kliens dönti el, te nem tudod. Nem lehet egyértelműen megmondani, éppen miért nem csatlakozik rád mindenki. Ha a seeder más torrenteket is futtat, amire kapcsolódnak letöltők, egyszerűen elveszik a sávszélességet és a kapcsolatot előled. A kliens csak azt tudja kiírni, hogy az adott torrentnél hány feltöltő van, ez nem egyenlő azzal, hogy az összes rád tud vagy rád fog csatlakozni.


Ha privát (zárt, regisztrációköteles) oldalról töltesz, a DHT-t kapcsold ki, különben a trackert megkerülve is forgalmazol (nem számolja el a megkerült feltöltést).

2011. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beállítási probléma, egyszerűen csak egyvalaki tolja felfelé az anyagot. Lehet, hogy már régebbi a feltöltés, kevesen keresik. Később majd lehetnek többen is, pl. este, ha bekapcsolják a gépet.
2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

torrent.eval.hu-rol toltom!Es ott azt mutasaa , hogy tobb mint 1200 seeder van!Es amikor vin 7 volt a gepen akkor jott lefele ezerrel!Es most raktam a reggel win XP-t es most csinalja ezt!Es az nem lehet , hogy csak 1 ember seddeli amikor 1200at ir!Szerintem valami beallitas gond!


LOL most latoma masik torrentnel csatlakozik tobb seederhez is de ott is lassan tolti:D

Hat komolyan mondom , hogy nem ertem!Ilyet meg nem lattam!


[link]


Atlagosan 200/300kb/sec el toltok(Mert most lassu a net) Es ugyis ez van...!Hat tenyleg nem ertem!!!!

2011. júl. 6. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs nyitva a port amin kapcsolódnak, ezt routeren kell megnyitni, de lehet hogy a tűfalad is blokkolja. Utorrenten meg meg lehet neki mondani milyen porton menjen.
2011. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
es azt honnan tudhatom , hogy milyen porton kell mennyne?
2011. júl. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!