Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Termékkulcs hiba,...

Windows 7 Termékkulcs hiba, miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot és volt rajta egy eredeti win 7 home premium 64 bites, telepítőlemezt nem kaptam hozzá, csak az alján van ott a sorozatszám.

Újraraktam az egész gépet, letörölve mindent, hogy én egyénileg be tudjam állítani, nem kell a sok fölösleges program.

Most nem fogadja el a serial-t. Lehet, hogy az a baj, hogy sp1-es windows-t tettem fel és a kulcs csak az alaphoz tartozik?

Most szedem már le közben a sima verziót. Tanácstalan vagyok...


2011. júl. 6. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha win 7 home premium 64 bites-hez kaptad a termékkulcsot akkor az csak az dogadja el Ultamate és az összs többi pedig nem.Telepités után term. lehet rá tenni sp1-et
2011. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

OEM változatot telepítettek fel, azaz újratelepítéskor ismét aktiválni kell. Ezt a Microsoft ügyfélszolgálatán tudod megtenni.

"Termékaktiválás szolgáltatásunk a nap 24 órájában elérhető a vonalas telefonról ingyenesen hívható 06-80-018-406-os telefonszámon*.


*Mobil telefonról indított hívás esetén a percdíjakról érdeklődjön mobil szolgáltatójánál."

forrás: [link]

2011. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Windows 7 home premium sp1-et raktam rá. Azt odáig tudom, hogy csak a home pr. kategóriára vonatkozik a serial, de hogy ha szervízcsomagos lehet h azért nem fogadja el, lehet csak utólag lehet azt majd rátenni.
2011. júl. 6. 15:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Tavaly, amikor apumnak a gépére újra telepítettem az Xp-t, volt hozzá cd, és nem kellett senkit felhívni
2011. júl. 6. 15:56
 5/10 A kérdező kommentje:
*Ja, az is OEM volt úgy tudom.
2011. júl. 6. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Öszintén szolva nem tudom,hogy melyikünknek van igaza,de én a helyedben azt csinálnám,hogy leszednék a netről egy Windows 7 Ultimate x64-et feltenném és aktiválnám Daz loaderrel.(mármint ha nem érdekel,hogy jogtiszta-e)

UI:De feltehetnéd azt is amit az előbb telepíteni akartál csak nem fogadta el,csak annyit kell tenned,hogy kihagyod a serial megadását telepítés közben és aktiválod ezzel:

*****

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kilenc éves xp-nél eléggé más a regisztrációs eljárás, mint a 7-esnél. Amúgy ha OEM gép, akkor csak OEM Windows-t rakhatsz rá, abból is olyat, amire eredetileg címkét kaptál. Szóval marad az, amit fentebb írtak.
2011. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ismerem a daz loadert, :) amíg nem volt eredeti winfosom :), csak ha már úgyis új...

szóval felhívtam őket azon a számon, és azt mondja a géphang, hogy adjam meg az első hat számból álló csoportot, de ugye a serial betűkből is áll...

2011. júl. 6. 16:04
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

El kell fogadnia! Csak a verziónak kell egyezni! Teljesen mindegy hányas javítócsomag, sőt, még az is mindegy hány bites verzió!


Arra vigyázz, hogy eredeti MSDN forrású telepítőt használj, ne ezeket a hack -elt auto crack -es sz*rokat.


Ha ennek ellenére sem megy, hívd az Microsoft ügyfélszolgéltatát, segíteni fognak!


06-(1)-267-4636


Ha így sem tudsz velük zöld ágra vergődni, akkor marad a Warez -olás...

2011. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Msdn-eset telepítettem.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott azt mondták, hog az acer magyarország majd megmondja a frankót, erre megadta a számukat...

Ott azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy aktiválva van, sőt még telepítés közben sem után sem kell kérnie a gépnek a kulcsot.

Azt írja 30 nap múlva lejár, ő azt mondta, hogy nem fog lejárni...marhajó

Mondta h tegyem újra, jelenleg épp ezt csinálom, majd beszámolok :D. Nehéz az élet

2011. júl. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!