Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fraps nevű videó rögzítő...

A Fraps nevű videó rögzítő programmal, hogy lehet hosszabb videókat fölvenni mint 30 másodperc?

Figyelt kérdés
Arra már rájöttem,hogy az F9 lenyomásával videókat tudok készíteni,de nem tudom,hogy hogyan tudnék mondjuk egy 10-15 perces videót fölvenni.
2011. júl. 6. 16:38
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen lenyomod az F9-et és veszi a videót, nekem nem állítja le. Azonban 10-15perces videót csak akkor akarj felvenni FRAPS-al, ha van vagy 1terrás vinyód, mivel a tömörítése eléggé ...... semmilyen, szóval egy 15perces videóra számolhatsz vagy 10gigát, pláne még ha hangot is vesz. Meg ráadásul fogja is a géped, hacsak nincs erőműved. Ha XP-t használsz, ajánlom a GameCam 1.3-at, fizetős ugyan ez is, bár feltételezem hogy a FRAPS sem megvásárolt szoftver =) , de sokkal jobb, tömörítés nagyon jó, és ugyanolyan videókat veszel fel ezzel is, és nem tépi szét a géped.
2011. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!