Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Word dok-ban nem tudom a...

A Word dok-ban nem tudom a szöveg méretét kijelölés után nagyítani. Minden egyéb működik. Tudtok hasznosat javasolni?

Figyelt kérdés
Nem emléxem, hogy bármit elállítottam volna, mert nem volt rá szükség, de remélem, Ti sokkal többet tudtok. Kössz !
2011. júl. 6. 20:38
 1/2 DannyZuko ***** válasza:

Bármelyik ember aki jártas a vizi sportokban tud neked segíteni ebben. nézz be a legközelebbi uszodába, vagy strandra. Esetleg írd a kérdést a számítástechnika/programok témakörbe.


Másrészről kérdésedre válaszolva: Lehetséges, hogy le van védve a doc file. Esetleg sérült. Másold át az egészet egy új dokumentumba formázások nélkül ha lehet és akkor próbáld. Ha akkor sem megy, akkor az office kakukkolt be. ha kijelölsz valamit és változtatod a betüméretet, akkor csak extrém esetben, mint pl rögzített méretű táblázatok stb..., akkor nem fog növekedni a méret. minden más esetben igen.

2011. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a segítséget. Ilyen még nem fordult elő nálam, csak a más emberek általi sürgetés kapkodást idéz elő, az pedig hibákat szül. 2 perccel később már észrevettem, de az 1 órás tilalom …. Ez pár napja bármiféle állítás nélkül egyik napról a másikra változott ilyenné. Mivel, már minden általam ismert lehetőséget kipróbáltam, már csak 2 következhet; ezekből az első a „Rendszer-visszaállítás”.
2011. júl. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!