Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Unreal Tournament 3-al kapcsol...

Unreal Tournament 3-al kapcsolatban lenne két kérdésem: Magyarosítást hol találok hozzá? (torrent-ről töltöttem) Hogyan tudok multiplayerezni? Milyen patch kell hozzá?

Figyelt kérdés
a második kérdéshez-eddig a játék nem figyelmeztett a hibás kulcsért vagy hogy használatban lenne-e tehát szerintem a kulcsot tényleg nem használja senki viszont mikor a multiplayer opcióra megyek és ott egy szerverre csatlakoznék akkor kiírja hogy Connection... pár másodperccel később connection failed! utána ha más szervert keresek már egyböl connection failedet ír ki és figyelmeztet hogy töltsem le a legújabb verziót... de ennek hogyan tudok eleget tenni mivel korábban amikor próbálkoztam vele, letöltöttem az 1.2-es patchet ami végleges patchnek volt kiírva, tehát most 1.2-es verzióm van és még mindig "nyivákol"... Ja igen és még amikor Campaign módba megyek akkor is (gondolom ott is van multi-lehetőség) kiír valamit de ott nem a verzóval van a gondja hanem ő valami modemmet akar bizgerélni hogy nézzem meg a kézikönyvét és állítsak be valamilyen "port forwarding", vagy "DMZ server"-t... hát "röviden" :) ez lenne a gondom. A válaszokat előre is köszönöm: Chabey
2009. márc. 29. 23:08
 1/2 anonim válasza:
58%

Tört játékkal nem lehet szerverre csatlakozni. Ellenőrzik az azonosítót.

Magyarítás.hu vagy magyarítások.hu

2009. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kicsit pontosabb választ vártam... a magyaritasok.hu-n egyáltalán nincsen UT3 magyarítás


és az alábbi megoldással most már tudok kapcsolódni netre de csak bizonyos szerverekre:


patcheljétek fel a 2.0 ás verzióig a játékot (ha érdekel valakit írjon... adok majd linket)

Írd át Routereden a megadott portokat hogy azok nyitva legyenek (megadott sorrendben kell, szintén ha fontos jellezétek és majd ki írom) majd a DMZ szervert engedélyezni kell és már mehet is a játék... ha valaki elsőre nem tudna belépni akkor az keresgéljen tovább legiknább orosz szerverekhez lehet kapcsolódni


Ui: és egyáltalán nem igaz hogy (csak) a tört játékokkal nem lehet kapcsolódni hiszen az interneten is a fél emberiség teljesen kétségbe van esve hogy megvették a játékukat és (ugyanolyan mint nekem) hibájuk van vele

2009. ápr. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!