Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül +1 xp rendszert...

Véletlenül +1 xp rendszert sikerült feltennem 2 helyre, hogy töröljem ki az egyiket hogy nevesszen el semmi?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy 1 xp volt a gépemen ami totál belassult,és muszály volt ugydöntenem hogy újrakell tennem, telepítésnél érdekes módón nemkérdezett rá hogy hovaakarom tenni,már akkor tudtam hogy nemlessz minden rendben:S 2 részből áll a vinyóm C és D.....a C-t a programok tárolására használom, a D-re meg saját cuccokat (kép,zene stb...) és mivel nemkérdezett rá a telepítő ezért a D re tette az újat...:S Indításkor meg rákérdez hogy melyiket akarom inditanom...a Dről sajna nemtudom lementeni sehova a cuccokat ezért azt nemis akarom formázni pedig onnan kéne eltüntetni az XP-t...a C-n meg minden maradt ugyanaz....hogylehetne a Dről eltüntetni az XP-t? csak formatálással lehet? Így pl: pakoljak át mindent a Dről a C-re?utána jöhet egy format... aztán a Cről vissza a D-re ahol voltak és ugy telepitsem ujra a c-re? valaki segitsen légyszi mert már tköm telivan ezzel az egésszel
2009. márc. 29. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

na nekem rengeteg változat eszembejutott de van egy ötletem.....elinditod a D-s windózt, ha a Cn semmi nincs, annak intézőből jó a formázás, a D meg maradjon csak ha már jó az xpje, rakd újra a progikat azon...úgyis kéne vmeiken.

ha meg zavar hogy a D-n van az xp és a Ct szoktad meg nevezd át de a betűjelet a vezérlőpult>felügyeleti eszközök>számítógépkezelés...abban a bal mappaszerkezetben tárolás>lemezkezelés és ha rámész a meghajtóra (jobbra) áttod nevezni jobbklikkel a Betűjelét! (C>S-re, D>Cre, S>Dre, amiatt kell így mert ugye nem lehet 2 egyforma egyszerre)


de a te megoldásod is járható, de én nem másolnám sok cuccal... remélem segítettem

2009. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem eszik olyan forrón a kását... Nem tudja a rendszerpartíciót átbetűzni, tehát az előttem író válasza nem járható.


Amit tenned kell: a boot.ini (vagy a rendszerindítás résznél a vezérlőpult > rendszer részen) fájlból törölni a D:\-re települt windows indítósorát, majd az eredeti windowsról bootolva törölni manuálisan a D:\ Windows mappáit (Doc&Settings, Program Files, Windows...)


Ezzel eltávolítottad a D:\ Windowst. Kezdheted újra a telepítést.


De ha most újratelepíted a windowst, és most a jó partíciót választod ki, és nem kéred, hogy a meglévőt "hagyja meg", akkor ő saját boot.ini-t hoz létre, amivel nem fog hivatkozni a D:\ meghajtóra. Így a telepítést követően nyugodtan törölheted a D:\ fájlait.

2009. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A C és D egy vinyón van, vagy kettő különállón? Ha kettő különálló, akkor telepítésnél azt hallottam, a D jelűt ideiglenesen érdemes lehúzni, az ilyen jelenség kivédésére.

...legközelebb...:)

2009. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de mér ne lehetne át nevezni most csináltam meg jó az
2009. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!