Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A ESET NOD32 jó vírusirtó?

A ESET NOD32 jó vírusirtó?

Figyelt kérdés
most járt le a virusbuster vírusirtó és azon gondolkoztam hogy megveszem a nod32-t de előtte érdeklődök hogy milyen vírusirtó,ha nem jó akkor milyet vegyek,ingyenes vírusirtót ne írjatok mert egyszer volt avaston ami beengedett egy csomó vírust és már nem bízok az ingyenesekbe
2011. júl. 9. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
NOD32 valóban jó, de fizetni elég drága.Nézd meg a VIPRE Premium AntiVirus életre szóló kiadását, abban van tűzfal, kémprogram eltávolító, e-mail ellenőrző, és maga a vírusirtó is egyben, és elég egyszer megvenni.Nagyon gyors, gépet nem lassítja, napi frissítések.És rengeteg elégedett vásárló:-) És sokkal olcsóbb, mint ha más fizetős rendszert vennél.Sunbelt.hu
2011. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha meg vetted, vagy újság kóddal használod igen. ha tört verzió már most vírusod van úgy hívják NOD!
2011. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy tört verzió lenne mert itt néztem: [link] az ESET NOD32 Antivirust és most érdemes meg venni 1 évre(diákigazolvánnyal venném meg mert úgy fél áron van)
2011. júl. 9. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó vírus írtó a Nod 32! Nekem észre vette a veszélyes oldalakat amiket az AVG nem vett észre.
2017. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!