Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne orvosolni ezt...

Hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?

Figyelt kérdés

A mai nap sikeresen újratelepítettem a windows xp-t, de akadt egy kis gond. Amit régen kaptam a számítógép mellé telepítő cd, (különféle programok vannak rajta) az eltűnt és fogalmam sincs hogy hol van. Ez még nem akkora probléma, gondoltam majd letöltöm az internetről, de az internetet viszont nem érzékeli a gép. Régebben nem volt ilyen probléma.


A hálózati helyeknél nem láttam semmilyen helyi kapcsolatot, vagy hasonlót, megpróbáltam létrehozni, de nem sikerült.(azt tudom hogyha van internetkapcsolat, akkor a tálcán, az óra mellett mutatja azt) Esetleg kéne valamilyen program az internethez? (nem a böngészőre gondolok) Valami microsoftNET. vagy valami ilyesmi?


Hogy tudnám megoldani hogy ismét tudjak internetezni?


2011. júl. 9. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le egy másik gépen a hálózati-kártyához való driver-t, hátha megoldja.
2011. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

miért nem futtatod le az Új kapcsolat varázslót ?


[link]

2011. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!