Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztő program ami...

Képszerkesztő program ami magyar nyelvű?

Figyelt kérdés
Kéne egy képszerkesztő program.Ami magyar nyelvű és nem a photo shop.Vagy ha van valakinek akkor az megtudna csinálni egy képet nekem.Nem nehéz munka lenne.Csak be kéne írni egy szöveget de kanyar alakban.Ha van valakinek ilyen programja annak kb 2 perces feladat.
2011. júl. 9. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

CorelDraw ezt 20 éve tudja.

Nem ingyenes...

2011. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az,hogy nekem ingyenes kéne,mert csak ezt az 1 képet kéne átszerkeszteni.


Azért köszi.

2011. júl. 10. 00:13
 3/9 Argloss ***** válasza:

Ilyet lehet GIMP-ben is: (ingyenes, van magyar nyelv)

[link]


(Szűrők - Torzítás - Görbítés résznél lehet)

2011. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ingyenes és magyar nyelvű GIMP-ben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

Természetesen az útvonalad bármilyen alakú lehet, az eszköztáron az útvonal-eszköz segítségével rajzolhatod meg akármilyen alakra, azután csak kövesd a lépéseket.

2011. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 10. 12:57
 6/9 A kérdező kommentje:

De én szöveget szeretnék begépelné majd azt elgörbíteni.

Igazából a Fradi emblémában ami van szövet a"FERENCVÁROSI TORNA CLUB" szöveget szeretném kitörölni és beírni azt,hogy "LAKIHEGYI SPORT CLUB"


Ha ezt valaki meg tudná csinálni nekem azt megköszönném.

Ja a kép ne legyen nagyobb mint 38 kb és a méretei ne haladják meg a 240x180 pixel nagyságot.


Ja és ezt a képet kéne átszerkeszteni:


[link]


Ha ezt megcsinálná nekem valaki és föltenni mondjuk a data.hu-ra vagy valahova ahonnan le tudom tölteni azt megköszönném.Nagyon béna vagyok a számítógépen szóval ha ezt nekem kéne megcsinálni az 1 év lenne.

2011. júl. 10. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Argloss ***** válasza:

Úgy látom megcsinálták neked. :)

Amúgy szöveget is lehet vele görbíteni, ha esetleg legközelebb ilyesmit szeretnél csinálni.

2011. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Profi munka.

A szöveg és a szín is stimmel köszi szépen.

2011. júl. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!