Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek a service pack...

Mit tegyek a service pack 3-mal hogy jó legyen? (bővebben lent) aktiválásról van szó

Figyelt kérdés
Lejárt az aktiválási határ és már nem tudom használni a gépet pedig sok fontos dolog lenne rajta. És kéri a serial-t de amit telepítésnél adtam nem fogadja el, azt írja újítani kell. Nos nekem hamis xp-m van. Hogyan szerezhetnék működő serialt? Neten néztem de nem voltak jók, vagy van más megoldás?
2011. júl. 10. 12:54
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
2011. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha ez is a te kérdésed volt, akkor bocs...
2011. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az enyém volt, csak az a gond, hogy azok a serialok nem használnak!
2011. júl. 10. 20:04
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Mert ezek a mennyiségi licences változathoz valók. OEM -hez nem lehet működő serialt találni, mert azokat már beaktiválták. Vagy használod az aktivátort, amit a másik válaszoló linkelt, vagy ha az nem működik, akkor kénytelen leszel újratelepíteni a géped a mennyiségi licences változattal, amit linkben megtalaálsz a serial -ok alatt.

Vagy a harmadik opció, hogy megveszed..


(De ezeket már egyszer elmondtam...)

2011. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az a probléma, hogy ugye lejárt már semmit nem tudok elinditani automatikusan ez az ablak jön elő, hogy aktiválni kell és akkor értelemszerüen a programot se tudom futtatni :S
2011. júl. 10. 20:46
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Hát, akkor csak a második opció játszhat...
2011. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!