Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avg free edition vagy Avast...

Avg free edition vagy Avast free edition?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért?

Eddig avg-m volt ma telepítettem az avastot de az avg ingyenes verziójában tübb dolog volt pl.:amikor kerestema google-n akkor mutatta,hogy biztonságos e az oldal vagy nem.

Melyik a jobb?Esetleg mind kettőt?


2011. júl. 10. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb, mint a másik.


Amúgy az avast!-ban van a legtöbb feature az ingyenes antivírusok között (csak antivírusokra gondolok). Sok felesleges is. És weboldal minősítő is van benne, a 6-osban.


De csak saját felelősségre használd, mert nem jó, nem megbízható.

2011. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor módosítom picit a kérdést. melyik jobb és ha van jobb akkor mi a neve :D
2011. júl. 10. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Avira, Miscrosoft Security Essentials, ezek jók

A COMODO is, de az sok hozzáértést igényel igenis.

A Panda Cloud meg folyamatos (!!) netkapcsolatot igényel.

2011. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ingyenesek közül mind egy kalap kaki. Avast a legkevésbé rossz köztük.

Tökéletes védelem meg nem létezik, mivel az emberi hülyeségre nincs ellenszer. Avastban annyi jobb, hogy a megelőzésre megy, és a web védelmét tényleg nagyon jól összerakták.

2011. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:21


Pont te indokoltad meg, hogy miért elég egy ingyenes védelem is.

Nehogy már a védelemért fizessen az, akinek amúgy nincs "államtitok" a gépén! Lopni meg ugye nem éri meg...

2011. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor az avira jobb az ingyenesben vagy az avast? (az aviráróljókat olvastam most a neten)
2011. júl. 10. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Avira free nagyon lebutított.

De ettől függetlenül sokkal jobb védelmet ad.



Elég sokat próbálok itt GyK-n segíteni, és majd' mindenkinél avast! engedi át a vírust. De más oldalakon is arról érkezik a legtöbb panasz, hogy átengedett dolgokat.

2011. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem már jó 2-3 éve avast! van, azóta pedig egyetlen vírusom sincs...(Ezt onnan tudom, hogy a próba kedvéért, más fizetős vírusirtónak is leszedtem a próbaverzióját és lefuttattam a gépemen, és nem talált semmit.)

Ha valaki ésszel tölt le, nem pedig össze-vissza mindent, akkor nincs gond, és bőven megfelel egy ingyenes szoftver is!

2011. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!