Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem játssza le normálisan a...

Nem játssza le normálisan a filmeket? (másként nem tudtam feltenni a kérdést)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagyon jó lejátszóm,illetve eddig mindent lejátszott.Sm player a neve.Egy-két újabb film blurayrip-es volt(brrip azt hiszem,remélem jól írom),és 1,5 giga körüli méretűek(persze elég régi már a gépem és kis teljesítményű),és ezeket pöttyözve jászotta le a lejátszó,így leszedtem a kmplayert,mert sokan ajánlották.Azzal viszont teljes képernyőbe nem tudtam beállítani.Lényeg,hogy mióta fent van a kmplayer,azóta az sm player,már semmit sem játszik le pöttyözés nélkül,még a régi dolgaimat sem.Letöröltem a kmplayert,hátha kodec ütközés van,de semmi javulás...Mit kellene tennem?
2011. júl. 10. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

KMPlayer (Alt+Enter a teljes képernyőre rakás).


Van még kismillió másik univerzális lejátszó, de a legtöbbnek a VLC Media Player az alapja, esetleg próbáld meg azt.

2011. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen bár a program ablaka teljes képernyőre vált alt+enterrel, a benne megjelenített videó sajnos nem vált teljes képernyőre....
2011. júl. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!